У КО «Київзеленбуд» проводяться чергові обшуки

Site.ua

У КО «Київзеленбуд» проводяться чергові обшуки щодо діяльності підрядних організацій. Про це повідомляє пресслужба КМДА.12 жовтня співробітники Подільської окружної прокуратури м. Києва проводять повторні обшуки службових приміщень КО «Київзеленбуд». Дії правоохоронців стосуються об'єкта, щодо якого вже були проведені обшуки та вилучена документація.

За інформацією комунального об'єднання, кримінальне провадження щодо даного об'єкта було відкрито в лютому 2019 року – щодо договорів, укладених у 2018-му, та робіт, які проводили на початку 2019-го.

«Київзеленбуд» надавав під час попередніх обшуків та надає наразі всі необхідні наявні документи з метою сприяння повному та всебічному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку.

Нагадаємо, що 11 травня 2021 року Київська міська прокуратура спільно з працівниками ГУ ДФС у м. Києві провела обшуки у службових приміщеннях КО «Київзеленбуд» щодо дій підрядних організацій у рамках кримінального провадження в частині можливого ухилення від сплати податків під час проведення капітальних ремонтів та реконструкцій деяких столичних парків і скверів. 30 липня відбулися повторні обшуки у КО «Київзеленбуд» співробітниками ГУ ДФС у м. Києві.