Суд залишив без змін вироки двом ґвалтівникам неповнолітніх дітей: деталі справ

Судебно-юридическая газета

Київський апеляційний суд залишив без змін вироки судів першої інстанції у двох кримінальних провадженнях за фактами розпусних дій та сексуального насильства щодо дітей, – повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За матеріалами обвинувачення, у 2019 році 33-річний чоловік, проживаючи разом із матір’ю двох дітей, залякуючи їх, задовольняв статеву пристрасть неприроднім способом із малолітнім хлопчиком та ґвалтував його неповнолітню сестру.

Вироком суду першої інстанції чоловіка визнано винним у вчиненні злочинів та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Крім того, у 2020 році Шевченківська окружна прокуратура підтримала обвинувачення відносно 21-річного чоловіка, який скориставшись відсутністю дорослих поруч, зґвалтував малолітню сусідку, заманивши її на горище будинку, в якому вони проживали.

Вироком суду першої інстанції чоловіка визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді 10 років 6 місяців позбавлення волі.

Підсудні оскаржували оголошені їм вироки. Однак апеляційні скарги залишено без задоволення, а вироки судів першої інстанції – без змін.

За клопотанням прокурора чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також «Судово-юридична газета» писала, що одесита судитимуть за розбещення та зґвалтування 10 неповнолітніх дівчат.

Додамо, що кіберполіції вдалось викрити 47 осіб у розповсюдженні, створенні та збуті дитячої порнографії.

Крім того, на Сумщині 28-річний чоловік чіплявся до 7-річного хлопчика.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.