Учасника НЗФ "Самооборона Криму" засудили до 5 років тюремного ув'язнення із заміною покарання 3 роками випробувального терміну

ITTA

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дарницький районний суд м. Києва виніс вирок учаснику незаконного збройного формування (НЗФ) "Самооборона Криму", який брав активну участь у подіях 26 лютого 2014 року в Криму, сприяючи його окупації Російською Федерацією.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у вівторок, чоловіка засудили за ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування).

"Досудовим розслідуванням встановлено, що зазначений громадянин України у лютому 2014 року вступив до складу незаконного збройного формування "Самооборона Криму". Спільно з іншими "самооборонівцями" брав активну участь у подіях 26 лютого 2014 року біля будівлі Верховної Ради АР Крим. За свою участь у функціонуванні зазначеного НЗФ засуджений отримував грошову винагороду, а також нагороджений медаллю Міністерства оборони РФ "За повернення Криму", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що засудженому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років.

"Водночас судом враховано беззастережне визнання своє вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, викриття у його вчиненні інших осіб, тому суд ухвалив рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням, випробувальним терміном тривалістю 3 роки", – зазначають у прокуратурі.