Повні валізи: у "Борисполі" митники затримали контрабандистів з Африки

Новини.LIVE

Київські митники затримали контрабандистів з Африки, які хотіли ввезти до України заборонені препарати на загальну суму в 12 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці.

Подробиці

У повідомленні йдеться, що у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" київські митники спільно з Службою безпеки України та прикордонниками викрили спробу контрабанди у великих розмірах прекурсору псевдоефедрин, обіг якого обмежено і стосовно якого в Україні встановлюються заходи контролю.

Кур’єрами виявилися п’ятеро українок, які повернулися з одного з популярних курортів Африки. Затримані жінки віком від 18 до 70 років.

Загалом було виявлено під час перевірки їхніх валіз 400 000 таблеток.

Поліетиленові пакети з пігулками білого кольору насипом без упаковок, обклеєні скотчем, знаходилися в пластикових контейнерах та чорних пакунках різного розміру серед особистих речей авіапасажирок.

Згідно з даними експресаналізу наркотичних речовин виявилося, що всі пігулки містять діючу речовину псевдоефедрину. А ці речовини в Україні відносяться до прекурсорів, обіг яких обмежено і стосовно яких в Україні встановлюються заходи контролю.

Правоохоронці виличили вантаж пігулок, вага якого 79. Його вартість на "чорному ринку" оцінюється приблизно в 12 мільйонів гривень.

Інші новини Києва

У Києві затримали 20-річного організатора наркоторгівлі з Жашкова.

Кокаїн в цукерках знайшли у іноземця в "Борисполі".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.