Прокурори прийшли з обшуками до «Київзеленбуд»

Судебно-юридическая газета

Київська міська прокуратура повідомляє, що правоохоронці проводять обшуки у приміщеннях КО «Київзеленбуд».

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими Подільського УП ГУНП у м. Києві у межах кримінального провадження за фактом привласнення коштів територіальної громади міста Києва проводяться обшуки у приміщенні Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень «Київзеленбуд».

Слідством встановлено, що між КО «Київзеленбуд» та приватним товариством був укладений договір підряду щодо виконання робіт з благоустрою Куренівського парку в Подільському районі.

По завершенню робіт сторони підписали акти приймання виконаних будівельних робіт із завищеними об’ємами та вартістю.

Згідно з висновком комплексної комісійної судової товарознавчої та судової економічної експертизи столичному бюджету завдано збитків на суму близько 800 тис. гривень.

5 жовтня за цим фактом повідомлено про підозру заступнику генерального директора «Київзеленбуд» та підряднику за 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

У зв’язку із виникненням необхідності вилучення документів, які мають значення для кримінального провадження, 12 жовтня 2021 року на підставі ухвали суду у службових приміщеннях КО «Київзеленбуд» розпочато обшуки.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

Також «Судово-юридична газета» писала, що прокуратура проводила обшуки в Департаменті молоді та спорту КМДА.

Додамо, що ми писали, куди пішли кошти, виділені на ремонт шкіл: підозрюють чиновника Дарницької РДА.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.