На Донеччині судитимуть т. зв. депутата "ДНР" за посягання на цілісність України й тероризм

ITTA

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські правоохоронці завершили спеціальне досудове розслідування стосовно 53-річного чоловіка, якого звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі в терористичній організації, повідомляє прес-служба Донецької облпрокуратури у вівторок.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2018 року до сьогодні обвинувачений, будучи "депутатом народної ради ДНР", бере участь у масових заходах окупаційної адміністрації в Донецькій області щодо пропаганди серед місцевих жителів ідей так званої легітимності псевдореспубліки", – йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, т. зв. депутат проводить активну агітаційно-роз’яснювальну роботу з висвітлення дій офіційної влади України "як ворожої та неприйнятної".

"Наразі обвинувальний акт направлений до Селидівського міського суду для розгляду по суті. Через те, що зловмисник переховується на тимчасово окупованій території області його судитимуть заочно", – зазначають правоохоронці.

Вони уточнюють, що максимальне покарання за санкціями зазначених статей – до 15 років за гратами.