В окупованому Донецьку на шахті імені Засядька досі гасять пожежу

UA: Cуспільне мовлення

В окупованому Донецьку вже четвертий тиждень гасять пожежу на шахті імені Засядька. Робітники продовжують розбирати завал.

Про це повідомляють окупаційні ЗМІ.

Ліквідувати наслідки аварії повністю не вдалось. Наразі рятувальники разом з гірниками завершують розбирати перший завал та відкачувати воду на горизонті 1235 метрів.

Також був знайдений ще один завал. У ліквідації аварії залучені 60 осіб.

Що відомо 23 вересня в окупованому Донецьку на шахті імені Засядька сталася пожежа у східному конвекторному штреку. Під час пожежі зник один гірник. 6 жовтня під завалами знайшли тіло гірника, який зник в результаті пожежі на шахті ім. Засядька. Протягом 2020 року на шахтах тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини загинуло 40 гірників. З 2014 року російські окупаційні адміністрації на окупованих територіях Донеччини та Луганщини припинили роботу 41 шахти. На території Донеччини та Луганшини розташовано 127 шахт, двітритини з них є державними. З початком російсько-української віни на окупованій території опинились 97 шахт. Більшість державних шахт є збитковими та існують за рахунок державних дотацій. Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber