Затримано кілера, який намагався вбити миколаївського бізнесмена Тітова у 2020 році, - генпрокурор

Інтерфакс-Україна

ДНК на недопалках допомогло розкрити замах на вбивство миколаївського бізнесмена Михайла Тітова, відомого в кримінальних колах за прізвиськом "Мультик", повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

"Напередодні пізно ввечері ймовірного кілера затримали ... Затриманий громадянин уже мав конфлікт із законом і відомий у кримінальних колах. Він був судимий і є обвинуваченим у провадженнях щодо вимагання і шахрайства", - написала Венедіктова у Facebook у вівторок.

Вона нагадала, що замах стався у квітні 2020 року. "На горищі будинку навпроти місця, де часто бував потерпілий, стрілець улаштував засідку. Після замаху виконавець покинув там рушницю, на якій було знайдено сліди його ДНК. Прокуратура і поліція Миколаївщини постійно розширювали коло пошуку. Збіг трапився під час перевірки на причетність до скоєння злочину одного з місцевих жителів. Зразки ДНК на недопалках особи збіглися з тими, що залишилися на зброї, і вказали на особу стрілка", - розповіла генпрокурор.

За словами Венедіктової, Тітов був поранений у голову, після замаху вижив, але має значні проблеми зі здоров'ям. Одним із мотивів можливого замовлення його вбивства правоохоронці вважають перерозподіл кримінальних сфер впливу в регіоні. Потерпілий також є фігурантом у низці кримінальних проваджень.

Як повідомлялося, в Миколаєві вдень 6 квітня сталася стрілянина біля офісного центру "Техноконтракт" у центрі міста, внаслідок чого вогнепальне поранення дістав місцевий бізнесмен Тітов. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство), розглядали п'ять версій замаху.