Прикарпатські рятувальники шукають чоловіка, який заблукав у лісі на Закарпатті

Версії.if.ua

Пошуково-рятувальні відділення Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в області надають допомогу закарпатським колегам у пошуково-рятувальних роботах чоловіка, котрий 10 жовтня о 20:00 втратив орієнтир та заблукав в лісовому масиві поблизу села Лопухів, Тячівського району Закарпатської області, повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Так, як існує ймовірність, що даний громадянин перейшов на сторону Івано-Франківської області,то до пошукових робіт залучено рятувальників пошуково-рятувальних відділень міста Івано-Франківськ та міста Яремче,а також кінологів з собаками.

На даний час проведено обстеження лісового масиву зі сторони села Стара Гута, Солотвинської ТГ,полонини Рущина, та урочища Пекло до межі Закарпатської області.

А також рятувальники проводять обстеження лісового масиву зі сторони села Бистриця Надвірнянського р-ну до межі Закарпатської області.

Наразі до пошуків залучено 20 рятувальників з 4 гірських пошуково-рятувальних відділень: смт Усть-Чорна та смт Міжгір’я (Закарпаття), м. Івано-Франківськ та м. Яремче (Прикарпаття).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!