Загибель Полякова: голова МВС назвав терміни публікації перших результатів експертиз

АСПІ

Обставини смерті депутата Антона Полякова вивчають правоохоронці. Приблизно через тиждень можуть з’явитися перші результати експертиз.

Невдовзі слідство отримає точні дані. Про це 12 жовтня повідомив представникам ЗМІ міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Він зазначив, що розслідування триває, тому подробиці найближчим часом не будуть оголошувати. Призначена велика кількість експертиз. Згодом уже будуть точні результати гістологічної експертизи. Тоді вже можна буде сказати про певну версію, яка буде основною.

Детальніші відповіді про хімічну речовину метадон, яку виявили у тілі нардепа нададуть тільки подальші дослідження експертів. Це дозволить визначити, що спричинило смерть політика.

ASPI news повідомляло, у групі За майбутнє вважають, що депутата Антона Полякова вбили. Він був здоровою людиною та не вживав наркотиків. Політик на етерах критикував представників "Слуг Народу" за їхню діяльність, яка погіршує ситуацію у державі. У поліції озвучили версії смерті депутата Полякова.