Судившу активістів Майдану суддю Колегаеву на рік позбавили водійських прав за "п'яну" ДТП

АСПІ

Суддю Деснянського районного суду Києва Світлану Колегаєву позбавили водійських прав на один рік за управління автомобілем в нетверезому стані. Також, вона повинна сплатити штраф у 17 тисяч гривень.

Оболонський райсуд присудив своїй колезі Світлані Колегаєва 17 тисяч гривень штрафу і позбавлення водійських прав на рік. Про це повідомляється на сторінці проєкту Prosud в Facebook у вівторок, 12 жовтня.

"17 тисяч гривень штрафу і позбавлення водійських прав на 1 рік - таке рішення тільки що виніс Оболонський райсуд щодо своєї колеги Світлани Колегаєва", - йдеться в повідомленні.

У липні в Оболонському районі Києва машина під управлінням Колегаєва вилетіла з дороги, збила стовп і зупинилася, врізавшись в дерево. При цьому машина ледве не збила пішоходів. Зазначається, що Колегаєва на розгляд справи не з'явилася. Рішення суду може бути оскаржене в Київському апеляційному суді.

Нагадаємо, що народному депутату Віктору Медведчуку оголошено підозру про державну зраду (ст. 111 КК) і сприяння діяльності терористичної організації (ст. 258-3 ч.1 КК). За сприяння кума Путіна були організовані незаконні схеми поставки вугілля з тимчасово окупованих територій на державні підприємства України. Також ASPI news повідомляло, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру Медведчуку в державній зраді та скоєнні за попередньою змовою групою осіб сприяння діяльності терористичних організацій. Підозрюваний був притягнутий представниками вищого політичного керівництва Російської Федерації до підривної діяльності проти України.