У Києві вкрали гроші на ремонт ліфтів: подробиці

Новини.LIVE

Прокуратура проводить обшуки в управлінні Святошинської районної державної адміністрації Києва та у підрядника у справі про розкрадання коштів на ремонті ліфтів.

Обшуки йдуть у службових приміщеннях Управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА та в офісних приміщеннях підрядної організації в рамках кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами при здійсненні капітальний ремонт і технічного переозброєння ліфтів в житлових будинках Святошинського району міста Києва, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, приватне товариство протягом 2019 - 2020 років на замовлення управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА здійснювало роботи з капітального ремонту та технічного переоснащення ліфтів у житлових будинках Святошинського району загальною вартістю понад 20 мільйонів гривень.

При цьому, підрядна організації виконала зазначені роботи не в повному обсязі і з завищенням вартості робіт і матеріалів. Також встановлено, що виконання субпідрядних робіт оформлялося на підприємстві з ознаками фіктивності.

12 жовтня 2021 року на підставі постанови суду в офісних приміщеннях зазначених підприємств розпочато обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних злочинів.

Кримінальне провадження розслідується за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України.

Частина 5 стаття 191 КК України - привласнення, розстрата або заволодіння чужим майном, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб,

Інші кримінальні новини

У Києві затримали експосадовця Укрзалізниці, який майже 1 млн гривень вивів "у тінь"

У Державному бюро розслідування серйозно взялися за розслідування можливих фінансових зловживань у Київській міській державній адміністрації. Попередньо, через корупцію громада може втрачати до 10 мільярдів гривень у рік.

Директору підрядної організації, яка займалася реконструкцією парку "Вербовий гай" повідомили про підозру в крадіжці виділених на реконструкцію коштів. Перевіряється причетність до розкрадання бюджетних коштів з боку посадових осіб комунального підприємства Київської міської державної адміністрації.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.