Чоловіку, який зарубав рідну матір і кинув до колодязя, продовжили тримання під вартою

Кременчуцька газета

Триває слідство.

12 жовтня в Кременчуцькому районному суді відбулося підготовче судове засідання за обвинуваченням 25-річного чоловіка в умисному вбивстві рідної матері. За результатами підготовчого судового засідання суддя Жанна Даніліна прийняла рішення про продовження міри запобіжного заходу обвинуваченому у вигляді тримання під вартою строком 60 днів без права внесення застави.

На обґрунтування було заявлено клопотання прокурора, що підставою застосування запобіжного заходу є наявність ризиків, які дають підстави вважати, що обвинувачений може вчинити інше кримінальне правопорушення, переховуватись від органів досудового розслідування.

«Обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, раніше судимий, не має міцених соціальних зв’язків, не працевлаштований. Вважає, що обов’язково слід обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для запобігання спробам останнього переховуватись від суду чи вчиняти інші кримінальні правопорушення, впливати на свідків», - зачитала суддя.

Потерпіла клопотання підтримала.

Нагадуємо, що дана подія сталася в одному із сіл Кременчуцького району. Як вбачається з обвинувального акту, тіло жінки з ознаками насильницької смерті виявили 17 серпня на дні колодязя, розташованого на території її домоволодіння. До цього жінка тривалий час вважалася безвісти зниклою.

Також у суді повідомили, що за злочин, передбачений ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) встановлено покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років.

Додатково інформуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, Справу про жорстоке вбивство кременчуцької військової передали до суду: син зізнався, що зарубав матір

Завтра у Кременчуці поховають учасницю АТО, яку жорстоко убив син

Марина Соловей