На Львівщині три сім’ї отруїлися чадним газом, серед них шестеро дітей

NTA

На Львівщині чадним газом отруїлися у трьох сім’ях через несправну газову колонку.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Так, 12 жовтня, близько 21 год. у м. Львові, в квартирі багатоквартирного будинку по вул. Перова, 3, отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 людей, у тому числі двоє дітей (2014 та 2016 року народження), яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова.

Зазначається, що квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4, подачу газу на газову колонку припинено.

Також отруїлася чадним газом 13 жовтня сім’я з 3-х осіб у м. Львові, в квартирі багатоквартирного будинку по вул. Городоцькій, 211. Серед постраждалих – одна дитина 2010 року народження. Всі у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані. Квартира також обладнана газовою колонкою та ПГ-4.

Отруєння чадним газом сталося сьогодні близько 2 години ночі в м. Золочів у квартирі другого поверху чотирьохповерхового житлового будинку по вул. Джерельній, 6. Отруїлись, ймовірно, чадним газом чотири людини, з них троє дітей 2004, 2006 та 2014 року народження. Всіх у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано. І ця квартира обладнана газовим 2-х функційним котлом та ПГ-4. Аварійною бригадою до з’ясування обставин припинено подачу газу до квартири.

Обставини події встановлюються.