Івано-Франківщину струсонув землетрус

NTA

В Івано-Франківській області 12 жовтня стався землетрус. Проте для місцевих мешканців він невідчутний. Про це повідомляє пресслужба Головного центру спеціального контролю. Так, епіцентр землетрусу розташований у Богородчанському районі на Фвано-Франківщині на глибині 5 км. За класифікацією його відносять до невідчутних. А інтенсивність коливань – нижче межі чутливості людей.

У пресслужбі додали, що протягом 2021 року на території Богородчанського району зафіксували землетрус 13 липня з магнітудою 2,3.

Нагадаємо, що землетруси цієї осені не оминули Україну. Так, 23 вересня епіцентром підземних поштовхів магнітудою 4,3 бали за шкалою Ріхтера стала Тернопільщина, неподалік Чорткова.

У вересні землетруси сколихнули різні країни світу. Проте наслідки були руйнівними та навіть смеретльними. Найбільш руйнівною стихія виявилась для Канарських островів, де лава вулкану Кумбре-В’єха зруйнувала майже 600 будинків, церкви та бананові плантації на острові Ла-Пальма. Більше про те, чому трясе світ, читайте тут.