Водій маршрутки взяв у "полон" поліцейського у Харкові. Відео інциденту

Новини.LIVE

У Харкові поліцейський втрапив у скандал. Правоохоронці намагались перешкодити руху рейсового автобусу, однак у результаті один із копів опинився зачиненим у транспорті та поїхав разом із пасажирами.

Відео опублікували у Telegram-каналі Труха Харків.

Поліцейський потрапив у "полон" водія маршрутки у Харкові

Скандальний випадок стався у рейсовому автобусі №1182, який прямував до Холодної гори. Правоохоронці намагались зупинити транспортний засіб через порушення карантинних вимог. Адже в автобусі всі місця були зайняті і деякі пасажири стояли. Один із правоохоронців увірвався до салону транспорту, аби висадити стоячих пасажирів. Однак водій розгнівався, зачинив двері та поїхав разом із поліцейським. Всю дорогу автобус супроводжував патруль із мигалками, але це не зупинило водія.

https://t.me/novynylive_kharkiv/1900

Правоохоронець почав пояснювати, що саме порушив чоловік, та погрожувати, що викличе інші служби. Однак водій і слухати не хотів. Чоловік емоційно почав кричати у відповідь, що у нього є пасажири, яких потрібно доставити у назначене місце. Це правоохоронця не зупиняло і він продовжував щось пояснювати. Втрутились навіть пасажири. Люди накинулись із зауваженнями, що поліцейський відволікає водія від кермування, а в автобусі повнісінько пасажирів. Чим закінчилась ситуація – невідомо.

Інші скандальні ситуації у Харкові

У Харкові знову трапився мовний скандал. В одному із громадських закладів чоловіка відмовилися обслуговувати української мовою.

У Харкові стався курйозний випадок. Користувачі мережі поділилися відео, як хлопець зі скрипкою забрався на дах тролейбуса і став грати. В результаті рух транспорту було призупинено.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Facebook Новини.LIVE Kharkiv