На Буковині у «швидкій» помер громадянин Італії, якого не прийняли в двох лікарнях

Укрінформ

Про це кореспонденту Укрінформу розповів директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

"Сьогодні вранці машина швидкої допомоги виїхала у Сторожинець на виклик до 72-річного італійця. У нього було ускладнення хронічного захворювання, яке не пов'язане із коронавірусом. Проте у Сторожинецькій районній лікарні відмовились прийняти хворого. Медики пояснили, що у них наразі немає вільних місць у реанімації для пацієнтів без коронавірусу", - сказав Єленєв.

За його словами, після цього машина швидкої допомоги направилася у Чернівецьку обласну клінічну лікарню, проте місця у реанімації там також були відсутні.

"Далі наші медики направилися до Лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівцях. По дорозі туди пацієнт помер у машині швидкої допомоги", - додав директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Кореспондент Укрінформу намагався дізнатися в директора департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олега Чорного, чому пацієнта у важкому стані відмовились приймати у лікарнях. Пославшись на зайнятість, але він попросив перетелефонувати пізніше.

Як тільки вдасться отримати офіційний коментар від чиновників, агентство його опублікує.