На Харківщині під час будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу було присвоєно понад 9 млн грн

Інтерфакс-Україна

У селищі Новопокровці Харківської області директор ТОВ спільно з керівником і працівником науково-виробничого підприємства заволоділи коштами державного бюджету, виділеними на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу.

"Трьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

За даними досудового слідства, в період із квітня до грудня 2020 року підозрювані привласнили понад 9 млн грн, які легалізували шляхом здійснення з ними декількох фінансових операцій. Майже 2,5 млн грн було використано з рахунку товариства з обмеженою відповідальністю на купівлю автомобіля, приблизно таку саму суму було перераховано на особисті рахунки його керівника, а залишок - на рахунки науково-виробничого підприємства на будівельно-монтажні роботи із завищеними обсягами виконаних робіт із приховуванням реального джерела походження коштів.

На підставі постанови Київського районного суду Харкова правоохоронці здійснили 14 обшуків на території Харкова та області, під час яких було виявлено та вилучено фінансово-господарську документацію, мобільні телефони, комп'ютерну техніку тощо.

До суду подано клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і клопотання про арешт їхнього майна.