На Харківщині працівники турагентства та медлабораторії виготовляли фальшиві ПЛР-тести на COVID-19 (Фото)

АСПІ

Правоохоронці на Харківщині викрили працівників турагентства та медлабораторії. Вони фальсифікували результати ПЛР-тестів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

За фактом шахрайства, вчиненого у великих розмірах, порушене провадження. Про це йдеться 13 жовтня у повідомленні Офісу генпрокурора.

Працівники турагентства зверталися до клієнтів та пропонували придбати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Це дозволяє швидко та безперешкодно перетнути кордон.

Громадяни перераховували кошти на картку працівників турагентства та відправляли фото закордонного паспорту. Медична лабораторія отримувала документи надсилалися до медичної лабораторії, де виписувалися фальсифіковані результати ПЛР-тестів. Порушники вносили недостовірну інформацію у медичну систему.

Загалом вони підробили 600 документів. Під час проживання фігурантів виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, фальсифіковані довідки, чорнові записи.

ASPI news повідомляло, на Січеславщині лікар видав фальшивий COVID-сертифікат та отримав штраф. У Києві чоловік продавав фальшиві COVID-сертифікати.