Замах на вбивство дитини, катування вагітної: В Алушті взяли під охорону батька-нелюда

depo.ua

Російські слідчі почали справу щодо 43-річного жителя Алушти, який підпалив автівку з чотирирічним сином.

Як повідомляє російський Слідком, чоловік підозрюється в замаху на вбивство малолітнього, скоєне у суспільно небезпечний спосіб, катуванні вагітної жінки (вочевидь, мається на увазі його колишня дружина, яка неодноразово скаржилася на насилля з боку чоловіка); порушення недоторканності приватного життя, передає Depo.Крим.

Нині батько-нелюд, який дістав опіків, намагаючись вбити малюка, перебуває в лікарні під охороною співробітників поліції.

У Слідкомі запевняють, що встановлюють усі обставини скоєного злочину і події, йому передували. Серед іншого буде надано оцінку обстановці в сім'ї, діям з боку системи профілактики щодо розгляду раніше направлених мамою хлопчика заяв і звернень.

Нагадаємо, 6 жовтня житель Алушти забрав у колишньої дружини чоти річного сина, з яким вони вирушили до озера в районі села Лучистого. Перебуваючи в автомобілі "ВАЗ", чоловік підпалив автівку, унаслідок чого він та дитина отримали опіки. Мати дитини Едіє Девлєтова вважає, що колишній чоловік таким чином помстився їй за розлучення.