У Черкаській області діяли більш ніж півтора десятки злочинних угруповань – прокуратура

Новини Черкас

Про це йшлося під час оперативної наради з обговорення підсумків роботи прокуратури Черкащини за 9 місяців 2021 року.

Згідно з повідомленням відомства, упродовж року до суду направлено 11 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені злочинними угрупуваннями, у тому числі викрито організовану злочинну групу, діяльність якої була пов’язана з розкраданням у бюджетній сфері з корумпованими зв’язками в органах місцевого самоврядування, а також злочинне угрупування, яке займалося незаконним заволодінням земельними ділянками.

Окрім цього, до суду скеровано 2 обвинувальні акти стосовно 3 осіб за фактом поширення злочинного впливу на території Державної установи «Черкаський слідчий ізолятор».

Уваги заслуговують результати роботи під час здійснення процесуального керівництва у провадженнях слідчих органів безпеки у сфері обігу наркотичних засобів. Так, поточного року за результатами досудового розслідування до суду направлено 6 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях вказаної категорії, з яких 1 - стосовно організованої злочинної групи, а також стосовно громадянина Федеративної Республіки Бразилія, який контрабандним шляхом перемістив з Бразилії до України близько 1 кг кокаїну.