У Харкові з СІЗО намагалися втекти в'язні - соцмережі. Відео

Новини.LIVE

У мережі повідомляють, що тюрми, що в районі Холодної гори хотіли втекти засуджені. Очевидці повідомляють, що чули "хлопок" та побачили їдкий дим, а на вулицю відразу вибігли охоронці закладу.

Про це повідомляють в Telegram-каналі "Труха".

Що відомо про ситуацію в СІЗО Харкова?

У повідомленні йдеться, що біля закладу відбуваються дивні речі. У мережі підозрюють, що з тюрми втекли засуджені. Автори відео запитують в юзерів, чи знають ті, що насправді відбувається?

"Тільки що, о 15:05 на Холодній Горі з в'язниці схоже була спроба втечі якогось авторитету. Був "хлопок" і різко їдкий дим пішов. Відразу вискочили копи в броніках",- йдеться у дописі.

У коментарях дописувачі соціальної мережі почали активно обговорювати цей інцидент. Люди припускають, що то були навчання.

https://t.me/truexanews_chat/1470316

Спроби передати наркотики у в'язницю і СІЗО Харкова

Поліція затримала чоловіка біля будівлі Олексіївської колонії, який намагався перекинути через паркан в'язниці наркотики та телефон. За тиждень правоохоронці попередили 11 подібних випадків нелегального постачання наркотиків до місць позбавлення волі на Харківщині.

У СІЗО Харкова припинили спроби передати затриманим наркотики в одязі, булочках і згущеному молоці, кремі для гоління і навіть у ватних паличках.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Facebook Новини.LIVE Kharkiv