У Києві невідомі повідомили про замінування офісу Укрексімбанку

Site.ua

У Києві невідомі повідомили про замінування офісу Укрексімбанку на вулиці Антоновича. Рятувальники вивели всіх співробітників на вулицю. Про це повідомив Telegram-канал «Типовий Київ». У столичній поліції підтвердили, що близько 15:00 надійшла інформація про замінування банківської установи в Голосіївському районі.Правоохоронці евакуювали з банківської установи близько 200 осіб. Після перевірки закладу будь-яких вибухонебезпечних речовин або предметів не виявлено. Наразі вирішується питання щодо внесення зібраних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності.

На місці працюють правоохоронці та профільні служби. Після перевірки отриманої інформації події буде надана правова кваліфікація.

Сьогодні близько 15-ої години до поліції Києва на спецлінію 102 надійшла інформація про замінування банку на вулиці Антоновича. На адресу негайно виїхали наряди поліції, співробітники вибухотехнічної служби та представники інших профільних служб і відомств.

На даний час на місці події працюють правоохоронці. Отримані відомості належним чином зареєстровані у Голосіївському управлінні поліції. Після перевірки інформації події буде надана правова кваліфікація.