На Київщині судитимуть проросійського пропагандиста, який займався розпалюванням міжнаціональної ненависті

ITTA

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Правоохоронці Київської області завершили досудове розслідування і скерували до суду обвинувальний акт щодо проросійського "військово-політичного експерта" за фактом вчинення ним державної зради і розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності.

Як повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора в середу, розслідування встановило, що чоловік створив інформаційну мережу, до якої входили декілька веб-ресурсів, групи в соціальних мережах, YouTube-канали та деякі блогери.

"Пропагандист поширював через неї замовний контент, спрямований на дестабілізацію ситуації в Україні та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Кураторами виступали іноземні організації, зокрема з "Першого каналу" та агенції NEWS FRONT. Фінансувалася ця мережа Російською Федерацією", – зазначають правоохоронці.

Вони уточнюють, що чоловік позиціонував себе як "військово-політичний експерт" й особисто брав участь у прямих ефірах політичних ток-шоу на заборонених російських телеканалах, за що систематично отримував грошову винагороду від замовників.

"Результати проведених експертиз підтвердили наявність у діях псевдоексперта ознак підривної діяльності на шкоду державній безпеці за завданням окремих організацій країни-агресора", – резюмують в Офісі генпрокурора.