Столичні правоохоронці здійснили обшуки в управлінні освіти Печерської РДА через збитки при купівлі стільців

Інтерфакс-Україна

Столичні правоохоронці в середу, 13 жовтня, в межах провадження за фактами розтрати та привласнення коштів, виділених із міського бюджету на закупівлю шкільних меблів, здійснили обшуки в Управлінні освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА з одночасним врученням підозр.

Як повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури, управління уклало договір із підприємством про постачання шкільних стільців у кількості 1 470 шт. на загальну суму 940 800 грн.

"Водночас встановлено, що поставлені меблі не відповідають технічним вимогам проведених публічних закупівель, а їх вартість завищено більше ніж удвічі. Зазначені дії завдали збитків територіальній громаді на суму понад 450 тис. грн", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що одночасно під час здійснення обшуків правоохоронці вручили повідомлення про підозру за фактом розтрати бюджетних коштів начальнику Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА та його заступнику (ч. 4 ст. 191 КК України).

Раніше у межах цього самого провадження прокуратура повідомила про підозру постачальнику за фактом привласнення бюджетних коштів (ч. 4 ст. 191 КК України). Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.