Нападнику на журналіста одеські поліцейські вручили підозру

depo.ua

Нападнику на оператора телеканалу "Думська" оголосили підозру в погрозі насильством журналісту та перешкоджанні професійній діяльності. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в кафе в Одесі напали на журналістів. Поліція розпочала провадження.

Нападник виявився керуючий одним із ресторанів. Правоохоронці вкотре назвали у своєму повідомленні напад конфліктом і зазначили, що 51-річного правопорушника обурило, що люди з камерами зайшли до закладу та розпочали зйомку без його дозволу, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на відділ поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1.

За результатами досудового розслідування, фігуранту повідомили про підозру. За скоєне нападнику загрожує до трьох років позбавлення волі. Про жінку, яка кидалася на журналістку, у повідомленні поліції нічого не сказано. Ймовірно, намагання відібрати телефон, погрози зняті на відео і спроби заборонити вести професійну діяльність поліція не змогла класифікувати як погрозі насильством журналісту та перешкоджанні професійній діяльності.

Раніше повідомлялося, що журналіст виграв суд проти Одеської облдержадміністрації та Нацгвардії.