Сума всієї знахідки близько 40 млн: на Одещині викрили схему ввезення тютюну на 13 мільйонів гривень

Новини.LIVE

В Одеській області викрили ввезення контрабандних цигарок. До порту Одеси прибула партія нелегальної продукції на близько 13 мільйонів гривень, яку сховали в велосипедних шинах.

Про це повідомляє СБУ в Одеській області.

Деталі

До порту товар прибув з однієї з країн Південної Азії на адресу місцевого підприємства-імпортера. Всередині знайшли тисячу коробів цигарок іноземного виробництва без марок акцизного збору. В декларації та документах було написано, що контейнер завантажили імпортними шинами для велосипедів.

За попередніми оцінками, вартість вилученої контрабанди становить понад 13 млн грн. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження для встановлення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.

Друга схема

Раніше оперативники знайшли велику схованку в Ізмаїлі. Там сума знайдених контрабандних сигарет склала близько 27 мільйонів гривень.

Про контрабанду цигарок за останній тиждень

В прикордонному районі Одеської області СБУ затримала мікроавтобус контрабандистів, які намагалися провезти тютюнову безакцизну продукцію.

В Одесі на вулиці Утьосова повідомили про те, що невідомі складали до авто коробки з тютюном без марок акцизного збору. Всередині знайшли 30 ящиків з тютюновими виробами.

В Одесі викрили чоловіка, який торгував цигарками без марок акцизного податку.

В Одеській області затримали водія мікроавтобуса, який був нашпигований цигарками. У водія не було документів на товар.

В Одесі поліцейські виявили контрафактні електронні сигарети на суму 50 тисяч гривень. Їх реалізовували без марок акцизного податку в місцевому магазині на вулиці Грецькій.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE Odesa.