ДБР ще не допитало нардепа Трухіна щодо аварії на Бориспільській трасі

АСПІ

Державне бюро розслідувань у справі стосовно дорожньо-транспортної пригоди за участю народного депутата від "Слуги народу" Олександра Трухіна вже допитало більше десятка свідків. Самого обранця ДБР не опитувало.

Слідчі ДБР проводяться розшукові дії, спрямовані на встановлення особи, яка 23 серпня 2021 року перебувала за кермом автомобіля "Ауді" під час скоєння ДТП. У ході розслідування було вилучено відеозаписи руху транспортних засобів, інформує УП.

Утім відеозапис, на якому зафіксований сам момент ДТП, у кримінальному провадженні відсутній. На цей момент бюро вже допитало більше десяти свідків події, але самого нардепа Трухіна планують опитати лише після проведення призначених експертиз та одержання висновків експертів.

Нагадаємо, що народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Трухін у кулуарах Верховної Ради розповів про дорожно-транспортну пригоду. Він помітно нервував й навіть почав тремтіти. ASPI news повідомляло, що нардеп Трухін заявив, що максимально співпрацював з поліцейськими після ДТП у Києві.