У Чорному морі судно нацфлоту України отримало пошкодження, проводяться рятувальні заходи

Інтерфакс-Україна

В акваторії Чорного моря внаслідок погіршення погодних умов пошкодження отримало судно національного флоту. Силами різних відомств проводяться рятувальні заходи, загрози життю особового складу немає, повідомили в Військово-Морських силах Збройних сил України.

"У результаті різкого погіршення погодних умов виникла аварійна ситуація, в результаті якої отримало пошкодження судно національного флоту. Після оцінки обстановки було схвалено рішення про постановку судна на якір з метою забезпечення проведення заходів з боротьби за живучість", - сказано в повідомленні на сторінці ВМС ЗСУ в Facebook у середу ввечері.

За інформацією військових, з метою забезпечення проведення пошуково-рятувальних робіт ВМС було розгорнуто пункт управління пошуково-рятувального забезпечення, налагоджено взаємодію з казенним підприємством "Морська пошуково-рятувальна служба" Міністерства інфраструктури України, Державною прикордонною службою України, ДСНС. До операції залучені кораблі і катери в кількості 8 одиниць і 4 одиниці повітряних суден.

"Завдяки злагодженим та впевненим діям екіпажу корабля аварійну ситуацію вдалося стабілізувати. Загрози життю особового складу немає. Загрози втрати судна немає. Зараз триває операція з надання допомоги аварійному кораблю і повернення його в пункт постійної дислокації", - зазначили в ВМС ЗСУ.