У мережі з'явилося відео останніх хвилин життя Антона Полякова

Новини.LIVE

У мережі з‘явилося відео з ресторану, на якому можна побачити депутата Антона Полякова за кілька хвилин до смерті. Нардеп помер у ніч проти 8 жовтня внаслідок гострої коронарної недостатності, як стверджують у результатах розтину.

Відео

В інтернеті з'явилися кадри того, як нардепа в непритомному стані намагаються врятувати патрульні і швидка. Спершу йому зробили непрямий масаж серця, а згодом – застосували дефібрилятор.

За столиком, з-за якого встав Антон Поляков, сиділи ще двоє чоловіків. Щоправда, на відео не видно їхніх облич. На кадрах можна побачити, як спочатку депутат виходить з кафе, а вже за мить – його безуспішно намагаються реанімувати лікарі.

У цьому закладі, як розповідав раніше начальник поліції Києва Іван Вигівський, Антон Поляков сидів із помічником нардепки Анни Скороход Русланом Джамбулатовим.

https://t.me/novynylive/9753

Смерть Антона Полякова: що відомо

Народний депутат Верховної Ради від групи "За майбутнє" Антон Поляков помер 8 жовтня у віці 33 роки.

Поляков перед смертю вживав алкоголь в одному з розважальних закладів Києва. Він там перебував досить довго через сварку зі співмешканкою.

Як виявилося, Поляков жив разом зі своєю колегою з групи "За майбутнє" Ганною Скороход. У п'ятницю парламентарій знепритомніла у Верховній Раді, після чого її відвезла "швидка" в лікарню.

У поліції Києва відпрацьовуються декілька версій смерті 33-річного народного депутата.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE