У Львові затримали громадянина Туреччини, якого розшукував Інтерпол (відео)

Pravdatutnews

Працівники контррозвідки Служби безпеки України затримали у Львові 46-річного громадянина Туреччини, який перебував у міжнародному розшуку Інтерпол. На батьківщині чоловіка підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину: розбій, скоєний групою осіб, з погрозою життю та здоров'ю співробітнику поліції Туреччини з використанням вогнепальної зброї. Про це у середу, 13 жовтня, повідомили у Службі безпеки України.

За даними спецслужби, іноземець незаконно перебував на території України і намагався легалізуватися у нашій державі, щоб уникнути кримінальної відповідальності, - зауважили у СБУ.

Зокрема, Галицький районний суд Львова взяв іноземця під варту для подальшої екстрадиції його до Туреччини. Затримували чоловіка співробітники департаменту контррозвідки та управління СБУ у Львівській області спільно з працівниками патрульної поліції та Львівською обласною прокуратурою.

Нагадаємо, що правоохоронці розкрили замах на вбивство миколаївського кримінального авторитета Михайла Тітова на прізвисько "Мультик". За даними слідства, на горищі будинку навпроти місця, де часто бував бізнесмен, стрілець влаштував засідку, а після замаху покинув там рушницю, на якій знайшли сліди його ДНК. Пізніше вони збіглися зі зразками ДНК на недопалках, коли правоохоронці перевіряли одного із місцевих мешканців.