У МВС розповіли нові подробиці смерті депутата Полякова та показали відео патрульних

Hromadske.ua

Про це повідомив перший заступник голови МВС Євгеній Єнін в етері телеканалу «Україна24».

Він розповів, що у ресторані, де Поляков зустрівся із громадянином Д. вони спільно вживали алкоголь ㅡ це підтвердили відео з камер. З ресторану Поляков пішов у «ззовні абсолютно в здоровому стані». За словами Єніна, у закладі за той час, що депутат провів із знайомим, теж нічого дивного не помітили.

Після ресторану Поляков і Д. сіли в його автівку і близько 2-х годин вони їздили по Києву. Потім Д. викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною. А завершивши розмову, Поляков сів до іншої автівки ㅡ до машини таксиста. Що сказав таксист?

За словами Єніна, таксист, що віз Полякова, не змінював покази (хоча має на це право), бо всі такі заяви даються під протокол, під час допиту. Тобто після того, як таксиста допитали, його слова свідчення не змінювалися. Хоча патрульна поліція зі слів водія повідомляла, що таксист нібито взяв депутата із зупинки.

Що показали камери?

Патрульні поліцейські зупинили автомобіль через порушення: вони побачили, що авто таксі вискочило з підворітні та перетнуло подвійну смугу, сказав Єнін.

Помітивши у салоні непритомного Полякова патрульні витягли його та почали реанімувати. Пізніше під'їхала викликана ними швидка. За словами Єніна, на той момент ні поліція, ні медики не знали, що перед ним народний депутат. Після цього правоохоронці опитали водія і у зворотному напрямку руху машини прослідкували «хто куди сідав, хто кого де супроводжував» та вишли на ресторан.

Окрім водія також опитали співмешканку народного депутата Полякова (ймовірно йдеться про народну депутатку Анну Скороход).

«На прямі запитання щодо наявності тих чи інших підозр щодо можливої насильницької смерті депутата вона відповіла досить категорично:"Ні"», ㅡ сказав Єнін.

У самого депутата знайшли при собі готівку в сумі близько 10 000 грн і 800 доларів, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, правоохоронці наразі встановлюють. Раніше у МВС підтвердили, що в організмі померлого депутата Полякова окрім алкоголю знайшли метадон.