Біля острова Зміїний зазнав лиха український військовий корабель

Перший діловий

Судно розмагнічування «Балта» Військово-Морських Сил ЗС України (ЗСУ) зазнало лиза у Чорному морі, поблизу острова Зміїний. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

Згідно з інформацією, аварійна ситуація з судном виникла через різке погіршення погодних умов. Зазначається, що до рятувальної операції залучили 8 кораблів і катерів, а також 4 повітряних судна. За словами Головнокомандувача ЗСУ, ситуацію вдалось стабілізувати.

У прес-службі Військово-Морських Сил ЗСУ зазначили, що раз йде операція з надання допомоги кораблю і поверненню його в пункт постійної дислокації.

«Особовий склад, який не задіяно у заходах з боротьби за живучість було доставлено у пункт постійної дислокації. Військовослужбовці почувають себе добре. Додатково задіяно особовий склад аварійно-рятувального загону ВМС ЗС України, який знаходиться на кораблі та забезпечує проведення заходів з боротьби за живучість. Наразі здійснюється буксирування корабля до пункту базування Одеса у супроводженні кораблів і катерів Військово-Морських Сил ЗС України та казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України», — повідомили у ВМС ЗСУ.