Військове судно, яке отримало пошкодження в Чорному морі, буксують до Одеси

UA: Cуспільне мовлення

Корабель Військово-Морських Сил ЗС України, яке в акваторії Чорного моря дістало пошкодження через погіршення погодних умов, буксують до Одеси. Про таке повідомили в пресслужбі ВМС ЗС України.

Як зазначають у відомстві, військовослужбовців, які не беруть наразі участі в ліквідації аварії, евакуювали на берег, вони почують себе добре. Однак на судні залишається аварійно-рятувальний загін ВМС ЗС України, який продовжує проводити протиаварійні заходи.

"Наразі здійснюється буксирування корабля до пункту базування Одеса в супроводженні кораблів і катерів Військово-Морських Сил ЗС України та підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба" Міністерства інфраструктури України", — додали в пресслужбі.

Що відомо 13 жовтня стало відомо, що в акваторії Чорного моря через погіршення погодних умов одне із суден Військово-морських сил дістало пошкодження, Військово-морські сили розгорнули пошуково-рятувальну операцію. Участь в операції взяли вісім кораблів і катерів, а також чотири одиниці повітряних суден. Читайте такожУ Чорному морі пошкоджено військове судно, триває рятувальна операція