У Тернопільській області жінка виманила в покупців 2 млн грн: обіцяла техніку із США

Тернопільскі Події

Новини Тернопільщини: У Тернопільській області 31-річна жінка виманила в довірливих покупців 2 млн грн. Вона обіцяла потерпілим продати дешеву техніку із США.

Про це повідомили в Нацполіції Тернопільської області.

До поліції звернувся 30-річний чоловік. Він повідомив, що замовив в продавчині техніки на понад 6 тис. доларів, проте так і не отримав обіцяного. Коли ж він поцікавився, де товар, то зловмисниця віддала йому лише два телефони, які як встановили правоохоронці, придбала в Тернополі.

Загалом від дій жінки постраждало 20 осіб. Покупцям вона розказувала, що має родича в США, який передає їй дешеву техніку та пропонувала придбати в неї товар. Проте отримавши гроші, жінка зникала. Загалом вона виманила в потерпілих майже 2 млн грн. Жінку оголосили в розшук та затримали. Їй інкримінують шахрайство. Триває слідство.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями: У Тернополі на чоловіка оформили 4 тис. грн кредитуУ Тернополі розгорнули 360 ліжок для лікування пацієнтів з COVID-19У Тернополі на фасаді школи відкрили меморіальну дошку захисникові України Андрію Стойку