У нардепа Полякова після смерті виявили два катетери з невідомою речовиною – МВС

NTA

Під час огляду тіла народного депутата Антона Полякова було виявлено два катетери з речовиною бурого кольору, а також готівку.

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24” у п’ятницю ввечері, пише УП.

“Під час огляду тіла вже покійного народного депутата серед його особистих речей було виявлено готівку в сумі близько 10 тисяч гривень і 800 доларів США, а так само два зразки катетерів з речовиною бурого кольору. Що це за речовина – ми досліджуємо”, – повідомив Євген Єнін.

Він також зауважив, що слідство поки не отримало доказів насильницької смерті Полякова. “Станом на сьогодні жодних підстав стверджувати про можливу насильницьку смерть слідство не отримало”, – підкреслив він.

Заступник міністра також повідомив, що слідство допитало співмешканку Полякова, яка мешкала з ним, за її словами, з весни цього року (імовірно, йдеться про нардепа Анну Скороход – ред.). “На прямі наші запитання щодо наявності тих чи інших підозр у можливій насильницькій смерті депутата, вона відповіла досить категорично “ні””, – розповів Євген Єнін.

Він повідомив, що в вечір перед своєю смертю Поляков зателефонував громадянину Д., з яким перебував у дружніх відносинах, і запропонував зустрітися. Вони зустрілися в ресторані, де провели близько 3 годин. Відеозаписи з ресторану підтверджують, що там вони спільно вживали алкогольні напої. Єнін також повідомив, що в якийсь момент їхнього столика в ресторані приєднувалася третя особа.

“Записи підтверджують, що колишній народний депутат зовні в абсолютно здоровому стані залишив цей ресторан і в подальшому з цим самим громадянином Д. сів у його автівку, і близько двох годин вони їздили по Києву. В подальшому громадянин Д. викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною, потім імовірно вони завершили свою розмову, і пан Поляков пересів до автівки таксиста”, – розповів заступник міністра.

Він також спростував інформацію про те, що таксист змінив свої свідчення. “Я хотів би з самого початку розвіяти будь-які твердження про нібито зміну показів таксиста. Покази даються під протокол, під час допиту, і коли було здійснено допит цього свідка під протокол, водій надав свої свідчення, які на сьогоднішній день жодним чином не були змінені. Хоча він, безумовно, має таке право”, – сказав Єнін. Він додав, що водій таксі був попереджений про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивих показів.

Що стосується виявленого в крові Полякова метадону, Єнін заявив, що від передозування цього препарату померти неможливо. “Неможливо померти від його передозування. Достатньо буквально 2 мл 1% розчину, щоб людина отримала свою дозу. Жодних загроз життю при цьому немає. Його досить активно використовують у медицині катастроф”, – зазначив Євген Єнін.

Нагадаємо, що у крові народного депутата Антона Полякова, якого 8-го жовтня знайшли мертвим на пасажирському сидінні таксі, виявили алкоголь і метадон. Поєднання спиртних напоїв і наркотичної речовини могло викликати гостру коронарну недостатність, від якої помер Поляков. Про це повідомив прессекретар Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

Читайте також “Що відомо про нардепа Полякова та його смерть”.

Також відомий український лікар Євген Комаровський висловився щодо смерті нардепа Антона Полякова, заявивши, що його, ймовірно, хотіли налякати, але не вбити.