Прямували з Угорщини з майже 100 тис. грн поза КПП: на Закарпатті затримали трьох чоловіків

UA: Cуспільне мовлення

Трьох чоловіків, які незаконно перетнули українсько-угорський кордон, виявили ввечері 13 жовтня закарпатські прикордонники. Про це повідомила речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова.

За її словами, невідомих помітили прикордонники Мукачівського загону на ділянці відділу прикордонної служби "Вилок". Чоловіки поверталися в Україну з Угорщини, вони повідомили, що є громадянами України.

"Затримані мали при собі ремені, за допомогою яких зазвичай переносять пакунки з сигаретами, а у одного із затриманих були при собі 1 120 000 угорських форинтів (95 тисяч гривень) та 1300 гривень", — повідомила речниця.

Затриманих доставили до прикордонного підрозділу. Виявлені гроші у чоловіків вилучили та передадуть митникам.

За порушення режиму в пунктах пропуску через державний кордон України затримані сплатять штраф по 170 гривень. Також за незаконне перетинання державного кордону на чоловіків склали адмінпротокол за статтею 204. Їм загрожує від 8 500 до 13 600 гривень штрафу або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram