У Чорному морі отримав пошкодження корабель ВМС ЗСУ, його буксирують на базу

АСПІ

У середу, 13 жовтня, під час виконання завдань за призначенням корабель ВМС України U-811 "Балта" отримав пошкодження. Аварійна ситуація в Чорному морі біля острову Зміїний виникла внаслідок різкого погіршення погодних умов.

Після оцінки обстановки, було прийнято рішення про постановку судна розмагнічування на якір з метою забезпечення проведення заходів боротьби за живучість. Наразі корабель Військово-Морських сил буксирують у пункт базування в Одесі, інформують у прес-центрі Генерального штабу ЗСУ.

Завдяки злагодженим та впевненим діям екіпажу корабля, аварійну ситуацію вдалося стабілізувати. Загрози життю особового складу немає. Також немає й загрози втрати судна. Екіпаж судна частково повернули до пункту постійної дислокації. До рятувальної операції загалом було залучено вісім кораблів та катерів, а також чотири повітряних судна.

ASPI news повідомляло, що у Туреччині заклали корвет типу ADA для ВМС ЗСУ. Також ми писали, що у Києві під відкритим небом відкрилася виставка найсучаснішої зброї ЗСУ.