Кремль почав новий етап приготувань до загострення ситуації на Донбасі

7 Днів UA

Архівне фото

Попри брехливі заяви про прагнення миру Кремль на Донбасі почав новий етап підготовки до загострення ситуації. Щоб підготувати до боїв резерв російсько-окупаційних військ, російські командири взялись муштрувати так званих "резервістів".
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
"Із 15 листопада на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях окупанти розпочали проведення чергового збору військовозобов’язаних запасу. З призваними на збори організовано проведення занять з бойової підготовки та тренувань з бойової готовності", - повідомляє ГУР Міноборони України.
За даним української військової розвідки, ці збори бойовиків відбуваються під пильним наглядом кадрових офіцерів армії Росії.
"Проведення зборів контролюється комісією штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ", - інформує ГУР Міноборони України.

Читайте також: Кремль під загрозою в’язниці буде силою забирати мешканців окупованого Донбасу на військову службу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що мешканці окупованого Донбасу всіма способами намагаються уникнути військові служби у підрозділах російських окупаційних військ. Щоб поповнити лави бойовиків так званих «армій» самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", цієї осені російське командування вирішило під загрозою покарання примусово залучити на 6-місячні збори осіб, які раніше не призивалися, у тому числі студентів вищих навчальних закладів.