На Сумщині 12-річного хлопчика засипало ґрунтом

0542.ua

20 листопада об 11:02 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. Так, в м. Лебедин по вул. Тараса Шевченка на території колишнього підприємства хлопчика засипало ґрунтом.

Товариш, хлопчика якого засипало ґрунтом, побіг за допомогою до місцевої жительки. За попередніми даними, після того, коли жінка прийшла на місце пригоди, вона зателефонувала на лінію «101».

На місце виклику прибуло відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. На одному із боків котловану рятувальники побачили фрагмент капюшону, що виглядав на поверхню. Вони оперативно приступили до розкопування ґрунту і на глибині близько 30 см натрапили на хлопчика 2009 р.н., якого без ознак життя дістали на поверхню і передали працівникам екстреної медичної допомоги. Незважаючи на докладені зусилля та проведені реанімаційні заходи лікарями, врятувати хлопчика не вдалося.

Всього для надання допомоги від Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

Всі обставини та причини даної події з’ясовують правоохоронці.

Рятувальники вкотре закликають громадян, за жодних обставин не залишайте своїх дітей без нагляду! Роз’яснюйте їм основні правила безпечної поведінки та до яких небезпечних наслідків може призвести їх недотримання!