У Гнівані на водосховищі чоловік "наловив риби" майже на 59 тисяч

depo.ua

Вінницький рибоохоронний патруль викрив порушення правил рибальства на річці Південний Буг (Сутиське водосховище) у місті Гнівань. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницький рибоохоронний патруль.

На зимувальній ямі чоловік ловив рибу зябровими сітками. Упіймав він 37 екземплярів карася сріблястого, які заважили 4 кг. Збитки завдані рибному господарству оцінено в 58 497 грн.

Щодо порушника правил рибальства складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районного суду.

"В Управлінні Держрибагентства у Вінницькій області функціонує телефонна "гаряча лінія": (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону", – йдеться у повідомленні рибоохоронного патруля.

Нагадаємо, інспектори Вінницького рибоохоронного патруля викрили грубе порушення правил рибальства. Жінка ловила рибу зябровими сітками на річці Південний Буг поблизу села Новоселівка Немирівського району.