Затримали одного з організаторів псевдореферендуму на Донеччині

UA: Cуспільне мовлення

Правоохоронці затримали підозрюваного в організації псевдореферендуму 2014 року, котрий переховувався на території тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє пресслужба Служби Безпеки України.

"Зловмисник закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до так званої "ДНР". Для цього він підбурював людей до масових заворушень під виглядом проведення мітингів та громадських зібрань", — повідомили у пресслужбі.

Зазначається, що антиукраїнську діяльність керівник комерційної структури разом зі спільниками проводили на території Великоновосілківського району.

Також додається, що чоловік тривалий час переховувався в тимчасово окупованій АР Крим. У 2017 році йому заочно повідомили йому про підозру. Його затримали, коли зловминик вирішив повернутись на підконтрольну територію по особистих справах.

Читайте також Правоохоронці затримали одного з командирів так званої "МДБ ЛНР" На Луганщині заочно судитимуть "міністра торгівлі так званої ЛНР" На Донеччині судитимуть так званого "заступника міністра інформації ДНР"

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber