Бойовики погрожують завадити будівництву водогону в обхід "ДНР" на Донеччині

depo.ua

Водогін в обхід окупованої території вирішить проблеми водопостачання Донеччини, зараз він на стадії проектування, вартість усього проекту будівництва – 6,5 млрд грн.

Бородай щодо цього будівництва скиглить, що "Київ намагається домогтися вимирання жителів "ДНР" та "ЛНР" або їхнього масового переїзду до Росії", передає Depo.Донбас.

Бородай при цьому наголосив, що "Донбас має всі можливості, щоб протистояти запуску цього проекту, але розголошувати подробиці поки що не варто".

Нагадаємо, керівник Донецької ОВЦА Павло Кириленко запевнив, що у зв'язку з будівництвом нового водогону, водопостачання тимчасово непідконтрольної частини області не припиниться.

Також підкреслимо, що мешканці "ЛНР" і "ДНР" вже масово давно виїжджають на Росію цілими сім'ями, оскільки роботи на підконтрольному Кремлю Донбасі немає, зарплати низьки і їх затримують. Беспосередня провина у цьому лежить саме на російських окупантах, таких, як Бородай.

"Ексміністртерка" охорони здоров'я "ДНР" Ольга Долгошапко визнала, що демографічна ситуація в "республіці" катастрофічна. Вона прогнозує, що через 95 років цей Донбас буде безлюдним.