Львівські прикордонники затримали двох громадянок Туреччини, одну з них розшукував Інтерпол

Форпост

Учора, 21 листопада, в пункті пропуску «Краківець» прикордонники виявили іноземку з чужим паспортом. Одна з пасажирок рейсового автобуса, що прямував до Польщі, надала на контроль французький паспорт. Проте, під час перевірки в інспекторів прикордонного контролю виникли сумніви щодо належності паспорта пред’явниці.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України у Львівській області.

Виявилося, що 19-річна дівчина насправді є громадянкою Туреччини. Вона зізналася, що для подорожі у Францію взяла паспорт своєї 25-річної родички, яка там проживає.

Прикордонники чужий паспорт вилучили, псевдофранцуженку через кордон не пропустили та доставили її в прикордонний підрозділ для з'ясування всіх обставин справи та притягнення до відповідальності.

В іншому випадку, під час перевірки пасажирів авіарейсу «Стамбул – Львів», спрацювала база даних Інтерполу на документи 30-річної громадянки Туреччини з повідомленням – при виявленні арештувати. Співробітники Укрбюро Інтерполу в м. Києві підтвердили, що іноземку розшукують правоохоронці Катару за вчинення шахрайства. Громадянку Туреччини передали співробітникам Нацполіції.