Авіаудари і не тільки: очільник ГУР Міноборони України сказав, коли і як Росія може знову напасти на Україну (Схема, Відео)

7 Днів UA

Глава ГУР Міноборони України Кирило Буданов. Фото - Вікіпедія

Росія передислокувала до кордонів України 92 тисячі своїх військових і продовжує нарощувати їх кількість. За два місяці передислокацію підрозділів армії РФ біля українських кордонів Кремль може завершити, створивши з них ударне угруповання військ для нового військового вторгнення в Україну.
Про це очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив в інтерв'ю американському виданню Military Times.
"Наші оцінки майже такі ж, як у наших американських колег", – сказав Буданов про нові загрози вторгнення РФ в Україну.
За даними глави української воєнної розвідки, до кінця січня 2022 року Росія буде намагатись тиснути на Україну, розхитуючи суспільно-політичну ситуацію всередині нашої країни. Якщо так дестабілізувати ситуацію в Україні Кремлю не вдасться, Путін може піти на нове військове вторгнення в Україну.
Як повідомив глава ГУР Міноборони України, Росія готує план зимового вторгнення в Україну. Це вторгнення, за задумом Кремля, має бути масштабнішим, ніж військове вторгнення РФ у Крим і Донбас. За словами очільника української воєнної розвідки, для нового наступу на Україну Росія може пустити в хід не тільки артилерію, а й удари бойової авіації з висадкою військового десанту в Маріуполі та Одесі.
Американське видання Military Times із посиланням на дані ГУР Міноборони України опублікувало схему, за якою Росія може почати військове вторгнення в Україну в січні 2022 року.

"Оцінка українськими військовими, як би розігралася потенційна атака Росії, показує, що Україна оточена російськими батальйонними тактичними групами", - написало видання виданню Military Times у коментарі до опублікованої в інтерв'ю Буданова схеми

Глава ГУР Міноборони України підкреслив, що Україна вже 7 років успішно відбиває військову агресію Росії. Однак перед новою загрозою вторгнення російських військ раніше наданої США допомоги українській армії буде замало. Тому, на думку Кирила Буданова, США мають якнайшвидше збільшити допомогу армії України.

Більше подробиць - у відео Факти ICTV