Поліція затримала водія позашляховика, який протаранив поліцейське авто

Незалежний громадський портал

Сьогодні близько 2 години ночі працівники поліції Чемеровеччини намагались зупинити автомобіль Jeep Grand Cherokee за грубі порушення правил дорожнього руху, повідомляють у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Водій транспортного засобу законну вимогу правоохоронців про зупинку не виконав, а натомість продовжив рух, і надалі грубо порушуючи ПДР. Поліцейські передали інформацію колегам з іншого екіпажу, який службовим автомобілем заблокував утікачеві подальший рух. Але і це не зупинило порушника.

Водій позашляховика протаранив поліцейське авто і зник в невідомому напрямку. На щастя, ніхто не постраждав.

Витративши кілька годин на дослідження камер спостереження, вранці, близько 10 години, в одному із сіл Городоччини поліцейські розшукали водія та пошкоджене авто, яке він заховав з метою уникнення відповідальності.

На 23-річного чоловіка поліцейські склали три адміністративні протоколи: за ст. 122-2 (Невиконання водіями вимоги про зупинку) КУпАП, ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП та ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.