СБУ затримала одного з організаторів «референдуму» 2014 року на Донеччині

Pravdatutnews

Представники Служби безпеки затримали сепаратиста, причетного до організації так званого "референдуму" про створення "ДНР" в 2014 році. Повідомляє пресслужба СБУ.

Зловмисник закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до так званої «ДНР». Для цього він підбурював людей до масових заворушень під виглядом проведення мітингів та громадських зібрань.

Протиправну діяльність організував керівник місцевої комерційної структури разом зі спільниками. Задокументовано факти їх провокаційних дій на території Великоновосілківського району. Згодом зловмисник залишив підконтрольну українській владі територію Донеччини і тривалий час переховувався від правосуддя в тимчасово окупованій АР Крим.

У 2017 році слідчі органів безпеки заочно повідомили йому про підозру і оголосили у розшук. Після отримання інформації про те, що зловмисник повернувся в особистих справах на підконтрольну українській владі територію регіону, співробітники СБУ встановили місцезнаходження підозрюваного і затримали його.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com