Поліція вручила Юрію Гудименку протокол за вигуки “Ганьба” Зеленському (ВІДЕО)

Кулемет.com

Поліція вручила Юрію Гудименку протокол після акції в День Гідності та Свободи під Офісом Президента

Як повідомляє прес-служба Демократичної Сокири, щойно до офісу руху прийшла поліція та склала адміністративний протокол на співзасновника ДемСокири Юрія Гудименка, пише Кулемет.

За версією поліції, приводом для протоколу стало те, що 21 листопада, під час мирної акції Демократичної Сокири біля Офісу Президента України Юрій Гудименко висловлювався нецензурною лайкою.

«21.11 приблизно о 19.20 за адресою місто Київ, вулиця Банкова, 6/8. Громадянин Гудименко Ю. В. під час мирної акції висловлювався нецензурною лайкою, в громадському місці чим порушив вимоги статті 173 КУпАП» — витяг з протоколу. «Аби вручити мені протокол про адміністративне правопорушення, прийшло шестеро поліцейських. Шестеро людей! І всі ці шестеро людей навіть не змогли коректно скласти протокол, там багато грубих помилок», — зазначив Юрій Гудименко.

Політик зауважив, що має намір оскаржити адмінпротокол у суді. – “Паралельно я хочу побачити аналогічний протокол на керівника Нацполіції, який вчора дав наказ не пропускати активістів на територію біля Офісу Президента», — зазначив співзасновник ДемСокири Юрій Гудименко.

Відео вручення протоколу Нагадаємо, вчора співзасновник Демократичної Сокири Юрій Гудименко під час акції до Дня Гідності та Свободи під Офісом президента наголосив, що якщо за 10 днів не буде звільнено Голову Офісу президента Єрмака, то розпочнеться безстрокова акція за відставку Зеленського.

Нагагадаємо, 21 листопада на Майдані Незалежності розгорнули банер, адресований президенту Володимиру Зеленському та голові Офісу президента Андрію Єрмаку: “Їхня брехня принижує. Захистимо нашу Гідність”.