Львівський антивакцинатор Остап Стахів подав апеляцію на рішення суду

depo.ua

Про це у коментарі Суспільному повідомив речник Львівської обласної прокуратури Данило Антощак, повідомляє Depo.Львів.

"Апеляція стосується застави, міри запобіжного заходу, тобто загалом рішення суду. Попередньо слухання має відбутися завтра (23 листопада, — ред.) о 17:00 в Апеляційному суді Львівської області", — сказав Данило Антощак.

18 листопада у Львові обрали запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень. Після того як озвучили рішення, Стахів сказав, що вважає його незаконним і буде подавати апеляцію. На це в нього було п’ять днів.

"Заставу ви чули? 998 090 гривень! Як ви думаєте, скільки українців заробляють так, щоб заплатити таку заставу. Я не маю почуття провини, щоб я давав заставу. Ми всі їхні доводи розіб’ємо, тому я жодні застави не буду ні збирати, ні давати", — сказав Остап Стахів.

Нагадаємо, 17 листопада суд не обрав Стахіву міру запобіжного заходу. Він не з’явився до зали суду, а його інтереси представляли адвокати. За їхніми словами, він перебував на лікуванні. 16 листопада, в квартирі Стахіва працівники СБУ провели обшук та вручили підозру. Згодом у СБУ повідомили, що оголосили підозру лідеру антивакцинаторів за плани повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, дії угруповання координували російські куратори.