У Тернополі судили чоловіка, який напав на жінку та вдерся до будинку пенсіонерів

Файне місто

На Тернопільщині неодноразово судимого чоловіка ув'язнили на понад 10 років. Зловмисник пограбував жінку, а також напав на пенсіонерів. Деталі - у матеріалі.

Прокурор Тернопільської окружної прокуратури здійснював процесуальне керівництво та підтримав публічне обвинувачення стосовно раніше судимого громадянина, що пограбував жінку та подружжя пенсіонерів у Тернополі (ч. 2 та ч. 3 ст. 187 КК України).

Обвинувач довів у суді, що раніше неодноразово судимий житель Тернопільської ОТГ увечері 14 січня 2020 року у центрі Тернополя напав на жінку та заволодів її особистими речами. Того ж дня, продовжуючи свої злочинні дії, обвинувачений потрапив через незачинені двері до приватного будинку пенсіонерів по вул. Галицькій. Зловмисник кілька разів ударив стареньких, вимагаючи у них гроші, а не отримавши їх, забрав мобільні телефони потерпілих і утік, - повідомили у Прокуратурі Тернопільської області.

За результатами розгляду кримінального провадження Тернопільський міськрайонний суд визнав особу винною і призначив їй покарання – 11 років позбавлення волі із конфіскацією всього належного майна.

Читайте також: У Тернополі невідомий влаштував стрілянину